Ekran Videosu Çekme Programlamları PC Ve Android

Ekran Videosu Çekme Programlamları Pc Ve Android

Birçok  Ekran videosu çekme programı vardır fakat bazı programlar diğerlerine nazaran kullanımı daha kolay daha anlaşılır ve sade biçimlendirilmiştir ben sizlere bu yazıda özellikleri bakımından daha etkili ve diğerlerinden iyi olan ve sorunsuz uygulamaları vereceğim. Pc ve Android telefonlar için vereceğim uygulamalar umarım işinize yarar ve faydalı olurum.

PC EKRAN VİDEO KAYDETME PROGRAMLARI

ücretsiz programlar (SINIRLI DENEME)

1-) Bandicam

Ücretsiz sürümü ile çoğu işin üstesinden gelinmektedir video kayıt sırasında ekranda çizim yapmak, not tutmak ses kaydetmek arka plana müzik eklemek gibi birçok işlemi yapabilmektedir fakat ücretsiz sürümünde en fazla 10 dakika kayıt yapmaktadır ve yukarıda program kendi reklamını vermektedir.

2-) Camtasia Studio

Bu programın orijinal sürümü sanırım tam profesyoneller için hazırlanmış ekran videosunu en son çözünürlük kalitesinde çeker ve siz video çekerken aynı anda ekran fotoğrafı çekebilir ve videoyu tekrar tekrar aynı program ile bir photoScape programı gibi düzenlemeler yapabilirsiniz.


3-)HyperCam

Bu program Camtasia Studio özelliklerinin birçoğuna sahip ekranın videosunu kaydederken bir videoyu filtrelemek ve düzenlemek için gerekli tüm imkanları size sağlayarak sizi bir profesyonel gibi hissettirecektir.

 

ANDROİD EKRAN VİDEOSU KAYDETME

 

1-) AZ Screen Recorder – No Root

Android telefonar için harika ve sorunsuz bir telefon için ekran videosu kaydetme uygulaması hiç bir sıkıntısı yok hemen play store den ücretsiz indirip sahip olabilirisniz.

2-) DU Recorder 

Telefonlarınız için hem ekran videosu kaydetmek için hemde ekrandaki herhangi bir videonun ekran videosunu kaydetmek için gayet ideal bir program.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Umarız faydalı olmuştur Kolay Gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir