Bilgisayarda Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir

Bilgisayarda Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bilgisayarda yasaklı sitelere nasıl girilir , telefonda VPN değiştirme ,telefonda yasaklı sitelere nasıl girilir,bilgisayarda yasaklı sitelere girmek için neler yapılmalıdır ,bilgisayarda VPN nasıl değiştirilir yani kısacası telekomünikasyonun yasakladığı sitelere nasıl girilir göstereceğim bu işlemi siz değerli dostlarıma adım adım anlatmaya çalışacağım umarım faydalı olur hepinize kolay gelsin.

Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir

Yasaklı sitelere Bilgisayarınız üzerinden yapacağınız ayarlamalar ve indirdiğiniz bazı bu amaçla kullanılan programlar sayesinde kolaylıkla girebilirsiniz peki yasaklı sitelere girmek için uygulanacak adımlar neler?

Bu işlemi windows 10 yasaklı sitelere giriş,windows 8 yasaklı sitelere giriş,windows 7 yasaklı sitelere giriş,winows 10 vpn değiştirme,windows 8 vpn değiştirme,windows 7 vpn değiştirme işlemleri için kullanabilirsiniz kolay gelsin.

Uygulanacak Adımlar

  1. Masaüstünde bulunan alt kısımdaki arama sekmesine denetim masası yazarak denetim masasına giriş yapıyoruz.
  2. Denetim masasına girerek ağ bağlantılarına tıklıyoruz.
  3. Karşınıza çıkan ekranda kullandığınız ağ bağlantısının üzerine gelerek sağa tıklayarak özelliklere tıklıyoruz. bağlantınız kablosuz ise kablosuz ağ bağlantısını seçmelisiniz.
  4. Karşınıza çıkan özellikler menüsünde Internet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4) seçeneğinin üzerine gelerek çift tıklayın.
  5. Ekranınızda “Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan” seçimi gelecek bunu seçin ve DNS sunucu kısımlarına sırasıyla “4.2.2.1” ve “4.2.2.2” yazmalısınız.
  6. Bu işlemleri yaptıktan sonra tamam sekmesine tıklayarak bu işlemi yapmış olursunuz.

  1. Artık telekomünikasyon tarafından yasaklanan sitelere giriş yapabilirsiniz kolay gelsin.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir