Göz Altı Morlukları Nedeni Ve Tedavisi

Göz Altı Morlukları Nedeni Ve Tedavisi

Günlük çalışma temposu göz ile yapılan takip edilmesi gereken işler, bilgisayar üzerinde çalışanlar gibi bir çok insanın karşılaştığı bu sorun gözün fazla mesai harcaması ve göze işlevinden fazla yükün binmesidir bu yüzden gözümün altında bu yorgunluğun belirtisi olan göz altı morlukları meydana gelmektedir tabi bunun farklı nedenleri de vardır fakat sağlıklı bir bireyde sebep genellikle budur eğer göz altınızdaki morluklar gittikçe daha fazla sizi rahatsız ediyorsa mutlaka doktorunuza görünmelisiniz.

Nasıl Kurtulabilirim ?

Tabi ki de göz altı morlukların dan kurtulmanın en kolay yolu gözümüzü fazla yormamamız ve göz sağlığımıza dikkat etmemizdir bu dikkatin sonucunda emin olun gözleriniz eski görüntüsüne kısa sürede kavuşacaktır fakat işiniz gereği veya farklı sebeplerden dolayı gözünüz yoruluyorsa ve gözaltı morluklarınız tüm çabalarınıza rağmen eski görünümüne kavuşmuyor sa ve en önemlisi gözaltı morluğu neden olan bir sağlık probleminiz yoksa bu işin kesin çözümü ve en iyi çözümü lazerle göz altı morlukları tedavisidir.

Lazerle Gözaltı Morluğu Tedavisi

Bu işlem gözaltı morlukların dan kurtulmanın en etkili ve kesin çözümüdür. Estetik operasyonla beraber uygulanan bu yöntem ; Gözaltı bölgesine yapılan operasyonla gözaltında torbalanmaya sebep olan yağ dokularının yerlerinin değiştirilerek daha düzgün bir görünüm elde edilmesi işlemidir. Bu işlem tek seans ile  bitirilebileceği gibi gözaltı morluk seviyenize bağlı olarak birkaç seans sürebilir. İşlem sonrası iyileşme en fazla 1 hafta sürer umarız faydalı olmuşuzdur sağlıcakla kalın.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir