Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır

Merhaba arkadaşlar bu yazımda turkcell bedava internet yapma,turkcell bedava internet kampanyaları,turkcell internet kampanyaları,turkcell ücretsiz internet gibi konuları ele alacağım öncelikle turkcell de bedava internet yapmak için son 6 ay içerisinde hattınıza yükleme yapmış olmanız gerekiyor şimdi size sıra sıra turkcell de internet yapabilmek için hangi kampanyaların olduğunu göstereceğim.

İşte turkcelliler için bedava internet kampanyaları.

Turkcell Web 1GB Kampanyası

Bu kampanya sizin istediğiniz tarzdan bir kampanya olmayabilir çünkü bu kampanyaya katılabilmeniz için turkcell tarifelerinden uçuran 1GB ,uçuran 1GB PLUS,uçuran 2GB,uçuran 2GB PLUS ,uçuran 3GB,uçuran 3GB,uçuran 4GB,uçuran 4GB PLUS tariflerinden birtanesini satın almanız gerekecektir satın alma işleminizin ardından 1 ay boyunca ücretsiz 1GB internetin keyfini doya doya yaşayabilirisiniz kampanya 30 hazirana kadar geçerlidir fakat ben sizin hiç paranız olmadan turkcell’den bedava internet yapmak istediğinizi biliyorum.O zaman turkcell’den bedava internet paketi nasıl yapılır bakalım.

Turkcell Sarı Kutu İnternet Kampanyaları

Turkcell sarı kutu hediyeleri

Turkcellilerin tabikide olmazsa olmaz sarı kutu kampanyaları bizlere bedava internet dağıtmak için mükemmel bir alternatif sunuyor. Peki sarı kutuda ne yapabiliriz sarı kutuda kullanmayanlar ve bilmeyenler için söylüyorum çok fazla puanlarınız birikmiş olabilir ve bu puanlarla harika kampanyaları katılabilirisiniz. Sarı kutuda sosyal medya için sosyal paketler,çalarken dinlet ,dakika ve sms kampanyaları ve sarı kutu internet kampanyaları bulunmaktadır puanınıza göre turkcell’in size sunduğu bu hediyelerden birisine veya birkaçına sahip olabilirsiniz.

Sarı kutuya nasıl girilir sarı kutudan hediye nasıl seçilir sorusunun cevabı ise;

Turkcell servisi olan 532’yi arıyoruz ve sarı kutu diyoruz ardından sarı kutu puanlarımız bize sms ile bildirilecektir bu işlemin ardından puanlarımıza denk gelen hediyeler bize bildirilecektir tek yapmanız gereken müşteri temsilcisinin yönlendirmelerini takip etmek eğer puanınız çoksa turkcell ile bedava internet keyfini doya doya yaşayabilirsiniz.

Ayrıca sarı kutunun bize sunduğu ücretsiz hediyelerden bahsetmek gerekirse Aylık 500 MB internet 3 ay boyunca 1000 sms, aylık 1GB internet, çalarken dinlet ve çeşitli dakika kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası

Turkcell salla kazan kampanyasına nasıl katılabilirim

Eğer sizde turkcelliyseniz ve hattınızı 4.5G’ye taşıdıysanız her hafta turkcell hesabım uygulamasına girerek salla kazan kampanyasına katılarak turkcellden bedava internet yapabilirisiniz. Bu kampanyaya katılmak için uygulamanın salla kazan kategorsine girerek telefonunuza sallamanız yeterli olacaktır.

Turkcell Bip Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell bip hediye internet kampanyasına nasıl katılırım ,turkcell bip bedava internet nasıl yapılır ,turkcell ücretsiz internet gibi soruların cevabını barından turkcell bip kampanyasına ilişkin detaylar bu yazıda.

Turkcell Bip Hediye İnternet nasıl yapılır 

  • Öncelikle Play Storeden BİP uygulamasını yüklemelisiniz uygulamayı yükledikten sonra TURKCELL BİP uygulamasına girerek kullanıcı kaydınızı oluşturmalısınız ardından kampanyanın tadına bakabilirsiniz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir